• Relax ...
  Relax ...
  Relax ...
 • Příjemná atmosféra našeho salonu
  Příjemná atmosféra našeho salonu
  Příjemná atmosféra našeho salonu
 • Používáme kosmetiku JANSSEN COSMETICS
  Používáme kosmetiku JANSSEN COSMETICS
  Používáme kosmetiku JANSSEN COSMETICS
 • Moderní kosmetický salon v centru Uherského Brodu
  Moderní kosmetický salon v centru Uherského Brodu
  Moderní kosmetický salon v centru Uherského Brodu
 • Používáme kosmetiku MARY KAY
  Používáme kosmetiku MARY KAY
  Používáme kosmetiku MARY KAY


KOSMETIKA

 

V našem salonu pracujeme s profesionální  německou  kosmetikou  JANSSEN  COSMECEUTICAL.

Přejete si zlepšit stav své pleti? Kosmetika JANSSEN má velkou škálu přípravků, a proto máme možnost Vám provést ošetření přesně na míru a poradit, co Váš typ pleti potřebuje a jaké přípravky použít pro domácí péči.  Cílenou péči o plet‘ umožňuje stavebnicový systém, kdy je možné vzájemně kombinovat přípravky z různých řad JANSSEN cosmeceutical a zajistit tak maximální účinek pro Vaši plet‘.

Kosmetika JANSSEN cosmeceutical  je profesionální pěstící kosmetika, založená na vědecké bázi  v úzkém sepětí s přírodou, která se přibližují standardům farmaceutických výrobků. Produkty jsou vyvinuty dle vlastních receptur a z výběru těch nejlepších aktivních přírodních složek.

 

janssen-cosmetics

 

 

 

 

 

 

 

Kosmetika JANSSEN cosmeceutical nabízí i ošetření mladistvé, problematické pleti.

Nabídka JANSSEN cosmeceutical zahrnuje také speciální ošetření pro zralou, náročnou plet‘ v podobě kolagenových plátů, speciální sušené mořské řasy MATRIGELU, vitamínových kúr a mnoho dalších.

JANSSEN cosmeceutical nabízí i speciální řadu přípravků k ošetření pleti mužů.

Všechny  produkty  značky JANSSEN COSMETICS naleznete v našem kosmetickém salonu. Cíleně řeší potřeby při ošetřování obličeje, dekoltu i celého těla.

 

OŠETŘENÍ PLETI ZAHRNUJE TYTO ÚKONY: diagnostiku, důkladné odlíčení, peeling, hloubkové čištění, tonizaci, gelový nebo ampulkový koncentrát, masáž krémem (vyjma mladistvé mastné pleti), masku, krém. Veškeré přípravky a masáž jsou aplikovány dle aktuálního stavu a potřebám pleti.

 

KYSLÍKOVÁ MEZOTERAPIE – dokáže téměř zázraky.

kyslikova_mezoterapiePro ještě větší účinnost aktivních pěstících látek používáme kyslíkový přístroj. Ampulkové koncentráty nebo gely jsou vpravovány do hloubky pleti v mikro částečkách. Dochází k regeneraci, podpory tvorby kolagenu, vyhlazení středních a redukci hlubokých vrásek. Má pozitivní vliv na léčbu akné, póry se stahují a jizvy odstraňují. Tato metoda je vhodná pro všechny typy pleti.

 

KOSMETIKA A SUCHÁ PLEŤ – hydratační ošetření, které osvěží.sucha_plet

Suchá plet potřebuje dostatečné množství vlhkosti, aby byla pružná, hladká a jasnější. Kosmetika s kyselinou hyaluronovou navrací pevnost a elastičnost, zmírňuje se tvorba vrásek. Pleť je po ošetření jemná a hebká.

 

KOSMETIKA A CITLIVÁ PLEŤ – pomůžeme Vám s ní skoncovat.

citliva_pletStudie ukazuje, že každá druhá žena má citlivou pleť. Kosmetika z řady sensitive zklidňuje zarudnutí a pocity napětí. Je velmi šetrná a lehká. Zabraňuje podráždění pleti a zlepšuje její odolnost.

 

 

 

KOSMETIKA A MASTNÁ PLEŤ – ošetření proti pupínkům a černým tečkám.mastna_plet

Je mnoho faktorů, které vedou k nadměrné tvorbě mazu a nečisté pleti. Kosmetika s extraktem z olivových listů pleť jemně a přitom důkladně vyčistí. Koncentrát reguluje mazové žlázky, čistící maska odstraní přebytek mazu a vyhladí povrch pleti.

 

 

KOSMETIKA A SMÍŠENÁ PLEŤ – vyvažující ošetření, které pěstí.

Charakteristické jsou mastné i suché zóny v obličeji. Kosmetika pro sjednocení a vyvážení tohoto stavu obsahuje rýžové otruby – umí se postarat o hydrataci suchých partií a vydatně snížit nadměrnou produkci mazu. Pleť je po nich hebká, sametová a póry jsou zúžené.

 

KOSMETIKA  A  NÁROČNÁ  PLEŤ – hluboká regenerace a vyhlazení jemných vrásek.

Pokožka se stává zrcadlem našeho života, většinou se na naší pleti projeví vyčerpaností a ztrátou jasu. Kosmetika JANSSEN pro takto zatíženou pleť má přípravky s rostlinnými hormony. Ampulkové koncentráty liftingové, kaviárové anebo s kmenovými buňkami. Po velice příjemné a účinné masáži aplikujeme zpevňující práškovou masku (možno přes oči a ústa). Znatelně vypíná, modeluje kontury obličeje, je nositelem výrazných aktivních posilovačů pleti.

 

KOSMETIKA   A  NADSTANDARTNÍ  OŠETŘENÍ – nedovolí kůži stárnout, jen rozkvést.

Dopřejte si ošetření pleti s masáží trochu jinak Matrigelem s hedvábnými proteiny a maskou z čistého kolagenu bez konzervačních a chemických látek. Kosmetika použita při tomto ošetření zpomaluje proces stárnutí.